O nas

STOMIL SANOK – Dystrybucja w Kostrzynie k/Poznania to spółka zajmująca się sprzedażą wyrobów gumowych produkowanych przez SANOK RUBBER COMPANY S.A. [dawniej Stomil Sanok S.A.] Spółka wraz z oddziałami w Pszczynie, Dębicy i Olsztynku jest obecna na terenie całego kraju, a bliski kontakt z Klientem umożliwia szybką reakcję na jego potrzeby. Poprzez powiązanie kapitałowe ze Sanok Rubber Company S.A. dysponującym nowoczesnym parkiem maszynowym, działem konstrukcyjnym i sprzętem laboratoryjno-kontrolnym, spółka jest przygotowana do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców.

Oferta

W naszej ofercie wyrobów gumowych znajdą Państwo wysokiej jakości pasy klinowe, w tym specjalistyczne, pasy do kombajnów- „Harvest Belts”, pasy do kosiarek – Garden Belts oraz pozostałe pasy wielorowkowe stosowane w rolnictwie.

Oferujemy również uszczelki do systemów stolarki otworowej PCV, aluminiowej i drewnianej, uszczelki samoprzylepne do okien i drzwi, a także wyroby gumowe. Między innymi sprawdzające się w przemyśle budowlanym, a także wyproszeniach wszelakich magazynów, hal produkcyjnych płyty i wykładziny gumowe. W odpowiedzi na rozwijające się potrzeby naszych klientów w ofercie posiadamy również węże przemysłowe. W zależności od potrzeb w ofercie naszej firmy można znaleźć węże o podwyższonej odporności na oleje, chemikalia, wysokie lub niskie temperatury oraz ścieranie. Mogą one ponadto posiadać właściwości antyelektrostatyczne i trudnopalne.

Sklep online

Ponadto jesteśmy hurtowym sprzedawcą sznurka rolniczego, folii do sianokiszonki i siatki rolniczej.. W 2017 roku wprowadziliśmy do oferty łańcuchy do kombajnów zbożowych – przenośnikowe i elewatorowe. Do nabycia w naszym sklepie internetowym.

Ciągniki i maszyny rolnicze

STOMIL SANOK – Dystrybucja to również spółka zajmującą się sprzedażą ciągników rolniczych i kombajnów zbożowych koncernu SAME DEUTZ-FAHR, ładowarek teleskopowych JCB oraz maszyn rolniczych czołowych producentów krajowych i zagranicznych.


Obsługę posprzedażną ciągników i maszyn rolniczych świadczą merytorycznie przygotowane, doświadczone oraz sprawnie funkcjonujące serwisy.


Spółka prowadzi również sprzedaż części zamiennych, ogumienia, łożysk i innych normaliów do większości maszyn rolniczych.
Więcej informacji na stronie www.stomilagro.pl