Uszczelki do samodzielnej wymiany w oknach PCV

Okna mają kilkukrotnie gorsze właściwości izolacyjne niż ściany, stąd też w celu istotnego zmniejszenia kosztów ogrzewania warto wymieniać uszczelkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów Stomil Sanok przygotował konfekcjonowaną uszczelkę do samodzielnej wymiany w oknach PCV dostępną dla pięciu najpopularniejszych systemów okiennych.  Tutaj można pobrać wzornik z rysunkami uszczelek oferowanych do samodzielnej wymiany.

Jak zamówić:
– wyjąć końcówkę uszczelki z ramy okna, porównać jej kształt z rysunkami we wzorniku i zamówić odpowiednią uszczelkę w oddziale
– w przypadku problemów z identyfikacją typu uszczelki wysłać do sprzedawcy kawałek uszczelki wraz z danymi kontaktowymi, sprzedawca skontaktuje się wskazując odpowiednia uszczelkę i zrealizuje zamówienie
– uszczelki do samodzielnej wymiany dostępne są w naszym sklepie internetowym

Montaż:
1. Zdemontuj starą uszczelkę
2. Umyj ramę okienną i skrzydło okna wodą z płynem do naczyń
3. Posmaruj rowki ramy okiennej i skrzydła płynem do mycia naczyń w celu ułatwienia montażu
4. Zamontuj nową uszczelkę. Ważne jest  aby jej ułożenie zarówno w ramie jak i w skrzydle okna było takie jak uszczelki wyciągniętej.
WAŻNE – łączenie końców uszczelek zawsze musi znajdować się na górnej części ramy i skrzydła. Takie usytuowanie zabezpieczy przed ewentualnymi przeciekami.

W wymianie uszczelki pomocny będzie film instruktażowy